دارائی نژاد

دارائی نژاد: رنگ آوری پرتقال و نارنگی ممنوع است

بنابر برنامه ریزی صورت گرفته با استانداران شمال، امسال به هیچ عنوان اجازه رنگ آوری پرتقال و نارنگی نداریم

تصویر روز _ رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته با استانداران شمال، امسال به هیچ عنوان اجازه رنگ آوری پرتقال و نارنگی نداریم.

مصطفی دارایی نژاد، رئیس اتحادیه بارفروشان تهران در آخرین وضعیت بازار میوه های پائیزی گفت: با توجه به افزایش ۱.۵ برابری تولید میوه‌های پاییز، کمبودی در عرضه نداریم.

مصطفی دارایی نژاد، رئیس اتحادیه بارفروشان تهران از آرامش حاکم بر بازار میوه و صیفی خبر داد و گفت: با توجه به فراوانی عرضه میوه‌های پاییز و تابستانه در کنار یکدیگر، بازار هیچ گونه تغییری نسبت به هفته قبل نداشته است.

به گفته او، با توجه به افزایش ۱.۵ برابری تولید میوه‌های پاییز و میزان عرضه در برابر تقاضا پیش بینی می‌شود که قیمت تا اوایل آبان نوسانی نداشته باشد.

رئیس اتحادیه بارفروشان تهران همچنین از هماهنگی های انجام شده برای عرضه پرتقال و نارنگی به صورت طبیعی گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته با استانداران شمال، امسال به هیچ عنوان اجازه رنگ آوری پرتقال و نارنگی نداریم.

دارایی نژاد قیمت هرکیلو پرتقال را ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان اعلام کرد و افزود: نرخ کنونی هرکیلو خرمالو ۱۵ تا ۲۷ هزارتومان، ازگیل ۷۰ تا ۱۳۰ هزارتومان، لیموشیرین ۳۰ تا ۳۵ هزارتومان، کیوی ۲۵ تا ۳۵ هزارتومان، انار ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، انار صادراتی ۴۵ هزارتومان و نارنگی ۱۰ تا ۳۵ هزارتومان است.

رئیس اتحادیه بارفروشان تهران با بیان اینکه قیمت میوه‌های وارداتی نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است، گفت: قیمت کنونی موز اکوادور ۵۵ تا ۶۰ هزارتومان، موز هندی ۳۷ تا ۴۵ هزارتومان و هرکارتن آناناس ۶ تایی یک میلیون تا یک میلیون و ۱۵۰ هزارتومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *