hasanpor.razmayesh

طوفان الاقصی ، آبروی نداشته رژیم صهیونیستی را بر باد داد

ظلم‌هایی که رژیم صهیونیستی در ۷۵ سال گذشته مرتکب شد منجر به طوفان الاقصی شدو آبروی نداشته این رژیم را بر باد داد

تصویر روز _  (حمید طلیمی) رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: ظلم‌هایی که رژیم صهیونیستی در ۷۵ سال گذشته مرتکب شد منجر به طوفان الاقصی شدو آبروی نداشته این رژیم را بر باد داد.

دکتر غلامرضا حسن پور با بیان این مطلب در ابتدای مراسم آغاز بکار رزمایش سراسری بزرگ فرهنگی – جهادی بسیج اصناف کشور با اشاره به اتفاقاتی که امروز در فلسطین در حال وقوع است، اظهار داشت: مسلمانان که ادعای مسلمانی دارند نگاهی به آیه ۴۱ و ۴۲ شوره شورا داشته باشند، مفهوم آیه آن است که کسانی که پس از ستم دیدن به حکم حق و برابر قوانین اسلام در مقام انتقام برآیند، ایرادی برآنان نیست، لذا وقتی طوفان الاقصی شکل می‌گیرد نمی‌توانیم حماس را شماتت کنیم، زیرا مانند آن است که ما خرمشهر را از دست صدام آزاد کنیم، اما در حالی که خرمشهر متعلق به ما و ایران است به ما بگویند شما متجاوز هستید.

وی افزود: ظلم‌هایی که رژیم صهیونیستی در ۷۵ سال گذشته مرتکب شدند منجر به طوفان الاقصی شد که پیچیده‌ترین عملیات است و آبروی نداشته این رژیم را بر باد داد.

پیشرفت کشور با حرکت جهادی و مردمی

به گزارش تصویر روز در ادامه رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: تجربه اثبات کرده است پیشرفت کشور با حرکت جهادی و مردمی شتاب میگیرد.

دکتر غلامرضا حسن پور گفت: هزار گروه جهادی تخصصی در رده های بسیج اصناف توسط اتحادیه ها، صنوف گوناگون ، کسبه و بازاریان عزیز شکل گرفته و در طول سال با حضور در مناطق روستایی و حاشیه شهرها به ارائه خدمات به مردم شریف ایران می پردازند.

وی افزود: این گروهها در قالب کاروان جهادی و با تخصص های متنوع از جمله تعمیرکاران لوازم خانگی، برقکاران، شیشه بران، جوشکاران، آرایشگران، تعمیرکاران دوچرخه و لوازم برقی، کار آفرینان بویژه در مشاغل خانگی و صنایع دستی و….در مناطق مورد نظر حضور یافته و به خدمت مشغول میشوند.

وی اظهارداشت: این کار نمونه ای موفق از مشارکت واقعی مردم در رفع نیاز همنوعان خود در اقصی نقاط کشور است که همه بار مالی و تدارکاتی آن به دوش خود اصناف و بازاریان متدین و خیرین است.

به گفته وی در خلال حضور گروههای جهادی اتفاقات دیگری از قبیل تهیه جهیزیه، کمک به ازدواج جوانان، تقدیم کمکهای مومنانه نیز رقم میخورد و برنامه های شاد نیز برای کودکان تدارک دیده میشود. همچنین پزشک نیز همراه برخی گروهها برای معاینه و معالجه مردم نیز حضور دارد.

بسیج امید ملت ایران

دکتر حسن پور گفت: در هفته بسیج امسال که به شعار”بسیج امید ملت ایران”مزین شده هزار گروه جهادی بسیج اصناف از امروز در هزار نقطه کشور حضور یافته و تا پایان هفته بسیج یکصد هزار خدمت به مردم شریف ایران ارائه خواهند داد.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی در ادامه این مراسم به اقدامات بسیج اصناف اشاره کرد و اظهار داشت: اقدام اول توانمندسازی واحد‌های صنفی تولیدی و براساس تلاش می‌کنیم تا ۶۰۰ هزار واحد تولیدی – صنفی را در زمینه صادرات توانمند کنیم.

وی ادامه داد: دومین اقدام ما کمک به بازارسازی محصولات دانش بنیان و سومین اقدام نیز توسعه گروه‌های جهادی، تخصصی و فنی است.

راه اندازی گروه‌های جهادی تخصصی و فنی

حسن پور بیان داشت: در مجموعه بسیج گروه‌های جهادی شکل گرفته است و از ۵ سال پیش مجموعه بسیج راه اندازی گروه‌های جهادی تخصصی و فنی را در دستور کار قرار داده است.

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی بیان داشت: بسیج در خدمت‌رسانی جهشی با عنوان گروه‌های جهادی کارآفرین داشته است که این گروه‌های جهادی با مراجعه به نقاط مختلف از جمله حاشیه تهران توانمندی‌های و استعداد‌های افراد و مجموعه‌ها را شناسایی می‌کند و شغل‌های مورد نیاز را ارزیابی می‌کنند و لذا با این اقدامات برای این گروه‌ها کار تعریف می‌شود با اقدامات انجام شده از هفته بسیج سال گذشته تاکنون ۲۰ هزار شغل پایدار ایجاد شده است.

04

01

02

06

uu08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *