بنگاه املاک

قیمت خانه در منطقه ۱۴ تهران

منطقه ۱۴ تهران از پرتراکم‌ترین مناطق در شهر تهران بوده و به عنوان مناطق پرمعامله تهران شناخته می‌شود

تصویر روز ـ منطقه ۱۴ تهران از پرتراکم‌ترین مناطق در شهر تهران بوده و به عنوان مناطق پرمعامله تهران شناخته می‌شود هزینه‌های مسکن در این منطقه بسیار مناسب بوده و در سال‌های اخیر تراکم بالایی از جمعیت را در خود جای داده است. اگر قصد خرید خانه در منطقه ۱۴ تهران را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، آپارتمانی ۴۴ در شکوفه درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته و یک اتاق خواب داشته باشد، معادل ۲ میلیاردو ۱۷۰ میلیون تومان ارزش دارد. واحد آپارتمانی ۹ ساله در شکوفه با متراژ ۱۱۵ متر و دو اتاق خواب در روز‌های گذشته معادل ۸ میلیاردو ۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در آهنگ با متراژ ۴۶ متر و یک اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۲ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.اگر قصد سرمایه‌گذاری در هفده شهریور را دارید، با سرمایه ۳ میلیاردو ۶۷۵ میلیون تومان میتوانید واحدی ۸ ساله با متراژ ۷۵ متر را خریداری کنید. همچنین واحدی دیگر در نبرد با متراژ ۵۰ متر و سنی معادل ۱۳ سال درحالی که این واحد یک خوابه است معادل ۲ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

1848373 821

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در منطقه ۱۴ برای فروش گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و نرخ‌ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *