whatsapp

باگ جدید واتس‌آپ

تصویر روز: به تازگی در واتس‌اپ باگی پیدا شده که به واسطه آن شماره‌هایی که در این پیام‌رسان بلاک می‌کنید به طور کامل مسدود نمی‌شوند و فرد بلاک شده همچنان می‌تواند به شما پیام بفرستد.

 واتس‌اپ محبوب‌ترین پیام رسان جهان است که کاربران بسیاری را در سراسر جهان دارد اما به تازگی باگی در این پیام رسان یافت شده که باعث نارضایتی بسیاری از کاربران آن شده است.

این باگ باعث می‌شود تا زمانی که شخصی، کاربری را بلاک می‌کند، او با وجود بلاک بودن همچنان می تواند پیام ارسال کند. البته اگر شما از واتس اپ استفاده می کنید و چنین موردی برایتان به وجو آمد، می‌توانید با آنبلاک و بلاک کردن دوباره حساب کاربری آن فرد، او را به طور کامل بلاک کنید اما این موضوع که واتس اپ از وجود این باگ آگاهی دارد و هنوز اقدامی برای رفع آن نکرده، عجیب است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، به غیر از مشکلی که این باگ در بلاک کردن حساب کاربری ایجاد کرده، باعث شده تا فرد بلاک شده همچنان بتواند استتوس و اطلاعات پروفایل افرادی آنها را مسدود کرده‌اند، مشاهده کند. باگ مذکور در هر دو نسخه آی او اس و اندروید واتس اپ دیده شده و تا این لحظه هنوز اقدامی برای برطرف کردن آن از سوی سازندگان انجام نگرفته است. هر چند انتظار می‌رود که به زودی شاهد ارائه یک آپدیت رفع باگ باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *