• تولید روزانه ایران خودرو دو برابر شد

  تصویر روز: گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تولید روزانه انواع محصولات سواری خود را در دی ماه به بیش از دو هزار و ۱۰۰ دستگاه افزایش دهد که نسبت به تولید روزانه ماه های گذشته نزدیک به دوبرابر افزایش داشته است.

  آمار تجمعی تولید ایران خودرو از ابتدای سال تا پایان روز هجدهم دی ماه نشان می دهد در مجموع تعداد ۳۷۸هزار و ۹۳۸دستگاه انواع خودروی سواری از خط تولید عبور کرده و روانه بازار شده است.

  برمبنای این گزارش، بیشترین تیراژ تولید متعلق به محصول پژو پارس است.این خودرو به تعداد ۸۹هزار و ۶۵۷دستگاه تولید شده است.محصول پژو ۴۰۵نیز با تعداد ۸۹هزار و ۶۴۱بیشترین تعداد تولید را به خود اختصاص داده است.

  پژو ۲۰۶نیز از دیگر محصولات پرطرفدار و جوان پسند ایران خودرو است که از ابتدای سال تا کنون به تعداد ۸۰ هزار و ۲۵ دستگاه تولید و به بازار عرضه شده است.

  خودروی ملی سمند تعداد ۶۴هزار و ۶۲۰دستگاه و محصول تندر تعداد ۱۴هزار و ۹۸۶دستگاه از کل تولیدات ایران خودرو را به خود اختصاص داده اند.

  آریسان خودروی کار جدید ایران خودرو نیز تعداد ۱۳هزار و ۴۳۱دستگاه از تولیدات ایران خودرو را دربرگرفته است.

  تولید خودروی دنا نیز در سال جاری افزایش خوبی را تجربه کرده و از ابتدای سال تاکنون تعداد ۱۳ هزار و ۱۰۰ دستگاه از آن به تولید رسیده است.

  رانا نیز دیگر محصول ایران خودرو است که از ابتدای سال تاکنون به تعداد ۱۲هزار و ۱۷۲دستگاه تولید شده است.

  سوزوکی محصول شاسی بلند ایران خودرو به تعداد هزار و ۴۰دستگاه و سایر محصولات جدید به تعداد ۲۶۶ دستگاه تولید شده است.

  گفتنی است در ماه های پایانی سال، تولید در ایران خودرو با شتاب بیشتری ادامه دارد تا با نزدیک شدن به هدف تعیین شده، عرضه متناسب با تقاضا در بازار صورت گرفته و رضایت مشتریان بیش از پیش فراهم شود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *