pardakkht novin

محصولات جدید پرداخت نوین معرفی شد

تصویر روز: مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین، از ایجاد «سوپر اپ» به منظور پشتیبانی تمام خدمات مالی بانک اقتصادنوین به مشتریان، راه‌اندازی کارت اعتباری گروهی و تلاش برای ورود به بورس در سال جاری خبر داد.
وحید حجتی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین هدف‌گذاری خود را تا سال 1400، قرار گرفتن در فهرست پنج شرکت برتر پرداخت الکترونیک در کشور اعلام کرد.

 حجتی درباره اپلیکیشن موبایل‌ نوین‌پی گفت: بعد از بررسی اپلیکیشن متوجه شدیم که دارای ضعف‌هایی است و چون دنبال انجام یک کار مشابه نبودیم، راجع‌به یک «سوپر اپ» صحبت کردیم که قادر باشد تمام خدمات حوزه مالی بانک اقتصادنوین را پشتیبانی کند و فرد با ورود به اپلیکیشن به تمام خدماتی که در گروه مالی اقتصادنوین ارایه می‌شود، دسترسی پیدا کند؛ از جمله خدمات بانکی، پرداخت، بیمه، سرمایه‌گذاری و … که اتفاقا مسئولان بانک، حمایت زیادی داشتند و ان‌شاءالله از نیمه نخست سال در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

وی همچنین کارت اعتباری را دیگر محصول سال جدید شرکت پرداخت ‌نوین معرفی کرد و افزود: شرکت پرداخت‌نوین طی مذاکراتی با بانک، به عنوان بازوی توسعه کارت اعتباری بانک اقتصادنوین شناخته شده است و ما solution کارت اعتباری داریم تا آن را به عنوان بخشی از سبد محصول توسعه کسب‌وکار بانک و شرکت پرداخت نوین لحاظ کنیم.

a9713443 4e80 4e11 b473 a141f1eecdee

مدیرعامل شرکت پرداخت ‌نوین برنامه‌های سال 99 این شرکت را برشمرد و تاکید کرد: سال 99، سال جهش شرکت در حوزه‌های نوسازی و بهسازی ناوگان کارت‌خوان، توسعه اپلیکیشن، فراباشگاه و توسعه همکاری با سایر بانک‌هاست. همچنین تلاش می‌کنیم شرکت وارد بورس شود و سیاست‌ها را نیز در همین راستا پیش می‌بریم.

حجتی در پایان، درباره برنامه شرکت پرداخت نوین برای ورود به بورس گفت: ما در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های آن هستیم چون ورود به بورس، زیرساخت مالی و… نیاز دارد تا کلید ورود به فرایند بورس شکل بگیرد ضمن اینکه پلان ما این است که تا سال 1400 در بین پنج شرکت اول در حوزه پرداخت الکترونیکی باشیم؛ این هدف‌گذاری را واقع‌بینانه مطرح کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *