ورود کروکدیل به حیاط منزل مسکونی!

یک خانواده اهل کارولینای جنوبی پس از بیدار شدن از خواب با صحنه ورود یک کروکدیل به حیاط خانه شان مواجه شدند.

 کروکدیل به گزارش باشگاه خبرنگاران شیوع کرونا موجب قرنطینه شدن شهر‌های بسیاری در جهان شده است. با قرنطینه شدن شهر‌ها و ماندن شهروندان در خانه‌ها حالا برخی خیابان‌های خلوت جولانگاه حیوانات اهلی و وحشی شده است.

در حالی که چندی پیش بازی کردن گوسفندان در یک پارک بازی در کشور ولز، ورود یک اسب آبی به خیابانی در نپال و پرسه چند پنگوئن در خیابان‌های شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی خبرساز شد به تازگی ورود یک کروکدیل به داخل حیاط یک منزل مسکونی در آمریکا خبرساز شده است.

یک خانواده اهل ایالت کارولینای جنوبی آمریکا صبح روز دوشنبه پس از برخاستن از خواب با صحنه ای عجیب در حیاط خانه شان روبرو شدند. آنها در کمال ناباوری یک کروکدیل غول پیکر را که وارد حیاط خانه شان شده بود مشاهده کردند. این اتفاق در تاریخ 20 آوریل در منطقه sea pines واقع در اطراف شهر هیلتن هد آیلند و هنگامی که این خانواده در منزل خود قرنطینه بودند رخ داد. آنها بلافاصله از نیروهای حیات وحش برای انتقال این حیوان کمک خواستند.

“فرناندو لوسادا “، یکی از اعضای این خانواده گفت: « این کروکدیل عصبانی بود. خیلی عصبانی. ما هر روز آنها را در اطراف ( مرداب ) می بینیم اما اینکه این حیوان وارد خانه ما شد این مرحله بعد بود( اشاره به شرایط این روزها با وقوع کرونا و قرنطینه شدن در خانه ها).

در ویدئویی که منتشر شده است دست کم چهار نیروی حیات وحش را در حال شکار این حیوان نشان می دهد. پرسنل حیات وحش با کمک تجهیزات ویژه این کروکدیل را پس از شکار به یک مرداب محلی منتقل کردند. بنا به گزارش رسانه های محلی این کروکدیل در بین افراد بومی با نام ” جورج بزرگ” شناخته می شود.

گفتنی است؛ پرسه این کروکدیل خطرناک در حیاط این منزل مسکونی در کارولینای جنوبی آمریکا در حالی خبرساز می شود که چند روز پیش پرسه زدن سه پنگوئن در یکی از خیابان های شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی خبرساز شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *