farshbafi

​پرداخت وام مشاغل خانگی توسط بانک صادرات

تصویر روز: حمایت بانک صادرات ایران از ایجاد مشاغل خانگی با اعطای بیش از ١٧ هزار فقره وام قرض‌الحسنه در سال ٩٨ ادامه یافت.
به گزارش تصویر روز بیش از ١٧ هزار و ٢٣٩ نفر از متقاضیان دریافت وام مشاغل خانگی معرفی شده از سوی کمیته امداد، بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال ٩٨ موفق به دریافت چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانک صادرات ایران شدند.
اعطای وام‌ قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، وام مسکن اقشار ویژه، احداث حمام روستایی، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی و بافت فرسوده و پرداخت وام به آسیب‌دیدگان حوادث غیرمترقبه از جمله سیل با نرخ‌های ترجیحی و همچنین وام‌های ضروری و وام زندانیان نیازمند از مهمترین موارد تخصیص این تسهیلات در سال ٩٨ است.
همچنین بیش از ٢٦ هزار و ٦٢٥ بنگاه کوچک و متوسط طی سال ٩٨ بالغ بر ١٣٣ هزار و ٧٣ میلیارد ریال به طور مستقیم و غیر مستقیم از این بانک تسهیلات دریافت کردند که سهم قابل توجهی از «رونق تولید» در این بنگاه‌ها با حمایت بانک صادرات ایران رقم خورده است.
بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و تلاش برای ارتقای سطح معیشت اقشار آسیب‌پذیر پرداخت تسهیلات حمایتی را در دستور کار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *