451578 541

اعتماد به ایران خودرو افزایش یافت

تصویر روز: نماينده مردم سميرم در مجلس گفت: با اقدامات مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو، فضاي بهتري براي ارايه خدمت به مشتريان فراهم شده كه اين امر سبب افزايش اعتماد مردم به ايران خودرو و صنعت خودرو كشور شده است.

اصغر سليمي افزود: با حضور مديران جوان و با انگيزه و استفاده از ظرفيت ها و توان داخلي در سال جهش توليد، آينده روشني در انتظار صنعت خواهد بود.
سخنگوي كميسيون امورداخلي و شوراهاي اسلامي در مجلس درباره قيمت گذاري خودرو توسط شوراي رقابت گفت: هر چند با تاخير اين اقدام صورت گرفته اما در صورت توجه به شرايط توليد كننده و مصرف كننده و با پيروي از قانون و مقرارت امكان كنترل بازار وجود دارد.
وي با تاكيد بر استمرار مبارزه با دلالي و رانت خواري افزود: در حوزه خودرو عده اي با قدرتي نامرئي كه داشتند كنترل بازار را به دست گرفته بودند و در اين شرايط خودرو به مصرف كننده واقعي نمي رسيد،
لذا شايسته است با برنامه ريزي دقيق و برخورد قانوني با چنين افرادي بازار به شرايط عادي برسد.
سليمي با اشاره به استقبال مردم از بورس يادآور شد: دولت بايد شرايطي را فراهم كند كه از ظرفيت هاي منابع تزريق شده به بورس جهت توسعه صنايع، افزايش توليد و اشتغال در كشور استفاده كند.
نماينده مردم سميرم در ادامه گفت: به مديران صنعت توصيه مي‌كنم آينده نگري، افزايش محصولات باكيفيت و تنوع محصول را مد نظر قرار دهند تا در قرن 21قادر با پاسخگويي به نياز مشتريان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *