• مسئولیت جدید «محسنی مهر» در بانک سینا

  تصویر روز: ( حمید طلیمی ) محمد محسنی مهر، در حکمی از سوی دکتر سیدضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک سینا به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی این بانک منصوب شد.

  محسنی مهر دارای بیش از ۱۶ سال سابقه فعالیت در روابط عمومی بانک سینا است که به تازگی به پیشنهاد دکتر شیخ الاسلامی، مدیر امور حوزه مدیرعامل و روابط عمومی و با حکم مدیرعامل این بانک به سمت سرپرست اداره روابط عمومی منصوب شد‌.

  وی که دانش آموخته کارشناسی ارشد روزنامه نگاری و دارای چندین سال سابقه فعالیت مطبوعاتی است، پیش از این به عنوان رئیس اداره انتشارات و تبلیغات بانک سینا مشغول به فعالیت بود.

  حق به حق دار رسید

  با توجه به سوابق ، تخصص و عملکرد مثبت آقای محسنی مهر  طی 16 سال گذشته در بانک سینا و همچنین ارتباط مناسب وی با رسانه ها طی سال های گذشته ، به جرات می توان گفت با این انتصاب در اداره روابط عمومی « حق به حق دار » رسید.

  بدون شک اعتماد مدیر عامل بانک سینا به آقای محسنی مهر از کارشناسان با سابقه و خوشنام این بانک با پاسخ مثبت رسانه ها روبرو خواهد شد. پیش بینی می شود با این انتصاب ارتباط خوب و موثر  بانک سینا با خبرنگاران و رسانه ها بهتر  و فعالتر از گذشته ادامه خواهد داشت.

  پایگاه خبری تصویر روز انتصاب شایسته آقای محسنی را به عنوان سرپرست روابط عمومی بانک سینا تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون ایشان را خواستار است.

  حمید طلیمی – سید عبدالله حسینی

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *