• آغاز مذاکرات «آسمان» برای ورود به بورس

  تصویر روز: مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کرد: بدنبال ایجاد مقدمات ورود این شرکت در بورس هستیم.
  به گزارش تصویر روز کاپیتان مهدی قادری با بیان این مطلب افزود: با ورود به بازار سرمایه شركت مي‌تواند از این محل منابع مالي مطلوبی را جذب نمايد .
  وی با بیان اینکه در حال حاضر روند تقاضا براي ورود به بورس در حال پی گیری است افزود: اجرای قوانين خاص پذيرش شركت‌هاي متقاضي در بورس جهت شفاف سازي وضعيت حال و آينده شركت و همچنين مشخص شدن وضعيت شركت در مقايسه با ساير رقباي آن است.
  وی افزود: به منظور ورود شرکت هواپیمایی آسمان به بورس، جلسات و مذاکراتی با شرکت تامین سرمایه آتیه و همچنین شرکت های مهم بورسی صورت گرفته است. به گفته وی در این خصوص روند مذاکرات و مشورت با دستگاه های ذیربط در آینده نیز ادامه خواهد داشت.
  دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی
  کاپیتان قادری در ادامه از دیدار خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی درکمیسیون های عمران ، برنامه و بودجه و امنیت ملی و سیاست خارجی خبر داد.
  وی تصریح کرد: در این دیدارها پیرامون رفع مشکلات این صنعت به ویژه موضوع تامین منابع مالی لازم برای توسعه و تجهیز ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان بحث و تبادل نظر شد.
  به گفته وی در این جلسات از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست شد تا در خصوص رفع این مشکلات اقدامات لازم را پی گیری و اجرا نمایند.
  مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان در پایان تاکید کرد: به منظور رسیدگی تخصصی به مسایل و مشکلات صنعت هوایی کشور ، پیشنهاد شد در این خصوص کمیته ویژه ای تشکیل شود که خوشبختانه این پیشنهاد با نظر مثبت نمایندگان مجلس شورای اسلامی روبرو شد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *