• جزئیات حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی

  تصویر روز: ( حمیدطلیمی ) درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: فرد بیمه شده در صورت نداشتن کارت ملی، می تواند با ارائه شماره شناسنامه و شماره ملی از خدمات تامین اجتماعی بهره مند شود.

  به گزارش تصویر روز شهرام غفاری مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی در گفت و گو با برنامه اقتصادی «نمودار» رادیو ایران از حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی از یکم اسفند ماه خبر داد و گفت: از اول اسفند به بعد بیمه شدگان و بازنشستگانی که صفحات دفترچه آنها به پایان می‌رسد نیازی به دریافت دفترچه جدید ندارند و می‌توانند با ارائه کارت ملی به پزشکان و مراکز درمانی اعم از طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد تأمین اجتماعی سراسر کشور مراجعه کنند.

  وی در ادامه افزود: فرد بیمه شده در صورت نداشتن کارت ملی، می تواند با ارائه شماره شناسنامه و شماره ملی از خدمات تامین اجتماعی بهره مند شود.

  مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی بخش دیگر صحبت هایش را به اتباع خارجی که کد ملی ندارد، اختصاص داد و گفت: روی جلد دفترچه اتباع خارجی کد ده رقمی وجود دارد و بیمه شدگان با ارائه کد ۱۰ رقمی می توانند از خدمات تامین اجتماعی استفاده کنند.

  برنامه این هفته «نمودار» روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰:۲۰ الی 11 به تهیه کنندگی خانم عاطفه بنایی، اجرای حامد نجم الهدی و کارشناسی حمید طلیمی از رادیو ایران پخش می شود.

  نمودار از جمله برنامه های پر مخاطب رادیو ایران است که موفق شده با پرداختن به موضوعات مختلف اقتصادی نظر مخاطبان را بخود جلب کند.

   

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *