c7200f6e db05 4179 a8f9 339

تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی به بیمه “ما” رسید

تصویر روز: طبق ارزیابی‌ به عمل آمده توسط کمیته داوری، در یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه ما موفق به کسب بالاترین سطح جایزه یعنی تندیس زرین شد وحجت بهاری فر مدیر عامل این شرکت به نمایندگی این تندیس را دریافت کرد.

به گزارش تصویر روز یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سالن همایش های رازی برج میلاد و باحضور عباس معمار نژاد معاون امور بانکی ، بیمه و شرکتهای دولتی وزیر اقتصاد و دارایی ، جمعی از مسئولام کشوری ، مدیران شرکت ها و اساتید دانشگاه برگزار شد .
بر اساس این گزارش ، با توجه به ارزیابی های انجام شده ، در این دوره نیز ، بیمه “ما ” برای دومین سال پیاپی به عنوان اولین شرکت بیمه ای در طول تاریخ برگزاری ، حائز امتیاز لازم برای دریافت تندیس زرین ، بالاترین سطح جایزه گردید .
شایان ذکر است مدل ارزیابی این جایزه به گونه ای است که ارزیابی حوزه مالی و اقتصادی سازمان‌ها و شرکت‌ها با استفاده از معیارها و شاخص‌های تخصصی مالی و حسابداری انجام می‌پذیرد.
همچنین در جهت ارزیابی هر چه دقیقتر و تحصصی‌تر، با توجه به حوزه فعالیت متقاضی (تولیدی، بازرگانی، خدماتی، بانک و …) معیارهای تخصصی آن حوزه تدوین گردیده است که این معیارها و شاخص‌ها برای سطوح مختلف جایزه (تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه) متفاوت می‌باشند که با عنایت به اهمیت و ارزش هر معیار در عملکرد سازمان، امتیاز خاصی برای آن معیار در نظر گرفته شده است.
با توجه به حضور فعال و گسترده شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی همسو و غیر همسو در جایزه ملی مدیریت مالی ایران ، این بستر فراهم می گردد که شرکت ها سطح واقعی خود را در حیطه عملکرد مدیریت بسنجند و خود را با سازمان‌ها و شرکت‌هایی که از نظر نوع فعالیت با آن‌ها مشترک می‌باشند مقایسه نمایند.به گزارش تصویر روز در واقع کسب جایزه ملی مدیریت مالی ایران به خصوص در سطوح بالاتر به عنوان سند افتخار یک سازمان و به طور خاص حوزه مالی می‌باشد .

لازم به ذکر است جایزه مدیریت مالی ایران هرساله با اهداف حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت ‌مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک و معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه‌های مالی و اقتصادی و همچنین فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *