• کمک «کاسبان امین» بسیج اصناف به شبکه توزیع

  تصویر روز: قائم مقام وزير صمت در امور بازرگاني در خصوص اصلاح نظام توزیع بیان کرد: دو مقوله تامین و توزیع در کالاهای اساسی را در دولت داریم. شبکه منتخب تحت عنوان کاسبان امین در بخش توزیع با همکاری بسیج اصناف کشور و اصناف منتخب در دست اجرا است.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور، محمدصادق مفتح با بيان اين که اهميت نظام توزيع از حجم و کيفيت کالاها در عرضه و تقاضا کمتر نيست که بيشتر هم است افزود: موجودي کافي کالا شرط لازم تنظيم بازار هست، اما شرط کافي نيست و براي رسيدن به قيمت مصوب و قيمت هدف کالاها، نظام توزيع مناسب و منطقي که سرتاسر کشور را به خوبي پوشش دهد نيز ضروري است.

  قائم مقام وزير صمت در امور بازرگاني در خصوص فروش اجباري کالا و کالاي سرباري هم گفت: اگر شرکت پخشي کالا يا کالاهايي را به اجبار بفروشد يا فروش کالايي را منوط به خريد کالاي ديگري کند تا لغو پروانه اش خواهيم ايستاد و به عنوان مخل نظام اقتصادي قابل پيگرد است.

  محمد صادق مفتح در خصوص اصلاح نظام توزیع بیان کرد: دو مقوله تامین و توزیع در کالاهای اساسی را در دولت داریم. شبکه منتخب تحت عنوان کاسبان امین در بخش توزیع با همکاری بسیج اصناف کشور، اتاق های اصناف، اتحادیه ها و اصناف منتخب در دست اجرا است.

  قائم مقام وزير صمت در امور بازرگاني عنوان کرد: اگر درصدی از نیاز مردم در شبکه ای کاملا کنترل شده توزیع شود قیمت تا حدی کنترل خواهد شد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *