• آثار مثبت برگزاری اکسپو در بازار خرده فروشی دبی

  تصویر روز: اتاق بازرگانی و صنایع دبی پیش بینی کرده است که انتظار می رود فروش خرده فروشی در امارات متحده عربی مجدداً رشد کرده و با رشد 13 درصدی همراه باشد و در پایان سال 2021 به 58 میلیارد دلار برسد.

  به گزارش تصویر روز به نقل از وام ، تجزیه و تحلیل ، بر اساس داده های اخیر Euromonitor پیش بینی می کند که فروش خرده فروشی امارات متحده عربی 6.6 درصد رشد سالانه را در میان مدت حفظ کند و به 70.5 میلیارد دلار در سال 2025 برسد ، با رشد خرده فروشی مبتنی بر فروشگاه در 5.7 درصد ، در حالی که غیر خرده فروشی فروشگاه پیش بینی می شود با 14.8 درصد رشد کند.

  انتظار می رود پیشرفت مربوط به کمپین های واکسیناسیون امارات متحده عربی در نیمه دوم سال جاری تقاضا را افزایش داده و مصرف کنندگان و گردشگران را به فروشگاه های سنتی جذب کند.

  اکسپو 2020 دبی ، که قرار است اکتبر امسال در دبی آغاز شود ، علاوه بر حمایت و مشوق های ارائه شده توسط دولت ها به بخشهای تجاری در سطح فدرال و محلی ، یک عامل اصلی برای بهبود بخش خرده فروشی خواهد بود.

  در همین حال ، فضای خرده فروشی ابوظبی در 2.8 میلیون متر مربع بدون تغییر باقی ماند که طی سال 2021 ، انتظار می رود دبی 761،000 متر مربع GLA خرده فروشی به بازار اضافه کند ، در حالی که 293،000 GLA خرده فروشی جدید در ابوظبی تا پایان سال انتظار می رود با ادامه یافتن فضای خرده فروشی جدید در امارات متحده عربی در کوتاه مدت ، بازار به دلیل اجاره بهای پایین تر و گزینه های موجود ، برای مستاجران مطلوب تر شده است ، روندی که باید از بهبود مشاغل خرده فروشی پشتیبانی کند.

  تجزیه و تحلیل اضافه کرد که تغییر دیجیتال فرصت های رشد جدیدی را برای گسترش منطقه ای برای خرده فروشی های سنتی و شرکت های تجارت الکترونیکی مستقر در امارات متحده عربی ، به ویژه در بازارهای با جمعیت زیاد ، مانند عربستان سعودی ، مصر ، الجزایر و مراکش ایجاد کرده است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *