بسیج منطقه آزاد قشم برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی

d8945d63 e560 4b83 8c48 896f5e1c6e06

تصویر روز: رئيس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی این منطقه برای ارسال نیروها و تجهیزات امدادی به مناطق آسیب دیده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در جلسه ستاد بحران این سازمان که در ساعات اولیه وقوع زلزله تشکیل شد، ضمن اعلام آماده باش به نیروهای امدادی، اظهار داشت: آماده ایم تا تمامی نیروها و امکانات موجود را برای کمک به مناطق آسیب دیده استان اعزام کنیم.
وی از اعزام تیم های ارزیابی ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم به نقاط مختلف جزیره خبر داد و گفت: خدا را شاکریم که این زلزله ها هیچگونه خسارت جانی برای مردم قشم به همراه نداشته است.
به گفته فتح الهی، ستاد بحران این سازمان تا اطلاع ثانوی به صورت آماده باش بوده و تیم های ارزیابی در حال گشت زنی در سراسر جزیره خواهند بود تا در صورت آسیب های احتمالی، خدمات رسانی به هنگامی به مردم جزیره ارائه دهند.
گفتنی است، به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، تمامی واحد‌های ستادی این سازمان با استثنای واحد‌های خدمات رسان (اعضای ستاد بحران، آتش نشانی، مراکز درمانی و….) امروز، شنبه ۱۱تیرماه۱۴۰۱ تعطیل می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *