بیمه سینا
عبداله سلطانی ثانی:

بیمه سینا سال پُر باری پیش رو دارد

نشست نوروزی مدیرعامل بیمه سینا با اعضاء هیئت مدیره، معاونین، مدیران و رؤسای شعب تهران برگزار شد

تصویر روز _ نشست نوروزی مدیرعامل بیمه سینا با اعضاء هیئت مدیره، معاونین، مدیران و رؤسای شعب تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه سینا؛ عبداله سلطانی ثانی مدیرعامل بیمه سینا در نشست نوروزی 14 فروردین سال 1402 از عزم جدی این شرکت برای به ثمر نشستن برنامه‌های تدوین شده خبر داد و گفت: در سال 1401 تمامی همکاران، تلاش خود را جهت سربلندی بیمه سینا به کار گرفتند تا برنامه‌ها و استراتژی‌های شرکت برای خروج از شرایط سخت به ثمر بنشیند که به لطف خداوند متعال این مهم محقق شد.

مدیرعامل بیمه سینا با تشریح اقدامات سال 1401 افزود: سال گذشته برای بیمه سینا همراه با فراز و فرودهایی همراه بوده است که برخی از مشکلات که این شرکت سال ها با آن دست و پنجه نرم می کرد با تلاش مضاعف در حل و فصل گردید و امیدواریم با جدیت به کار گرفته شده در ارکان مختلف شرکت، سال پیش رو، سالی پربار برای خانواده بزرگ بیمه سینا باشد.

نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سینا بیان داشت: بیمه سینا خوش‌نام، شفاف و قانون‌مدار است و همه ما باید تلاش کنیم این میراث ارزشمند را حفظ کرده و با فعالیت مضاعف در جهت رسیدن به جایگاه واقعی خود در صنعت بیمه گام های محکمی برداریم تا دین خود را نسبت به ذی‌نفعان و همچنین توسعه و رونق اقتصادی کشور به‌خوبی ادا کنیم.

مدیرعامل بیمه سینا با اشاره به برنامه‌های ترسیم شده در سال 1402 افزود: متنوع شدن سبد محصولات، محاسبات دقیق، شناخت، رصد و تحلیل بازار و مباحث کنترلی، برخی از اولویت‌های شرکت در سال جاری هستند که با جدیت باید دنبال شوند. سودآوری مهم‌ترین اولویت یک بنگاه اقتصادی است لذا باید از تمامی ابزارهای قانونی در این مسیر استفاده کنیم.

سلطانی ثانی تاکید کرد: سال 1402، سالی پر اهمیت در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی برای کشورمان خواهد بود و ما در بیمه سینا تلاشمان برای نیل به اهداف سازمانی مضاعف خواهد بود.

وی عنوان داشت: در عرصه ملی، رخداد انواع فرصت‌ها و چالش‌ها قطعاً سریع‌تر از گذشته و پرتکرار خواهند بود. امیدواریم که متولیان امر با هدایت هدفمند و مدیریت صحیح، فرصت‌ها را شکوفا و چالش‌ها را به فرصت تبدیل کنند که البته در این صورت، موفقیت‌های پیش رو پرشتاب خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *