موسی رضائی

همکاری جدید بیمه البرز و بانک مهر ایران

بیمه البرز بزرگترین تفاهم نامه بانک و‌ بیمه تحت عنوان ” شوکا” را با بانک ‌قرض الحسنه مهرایران به امضا رساند

تصویر روز ـ بیمه البرز در سال مهار تورم و رشد تولید و‌ در راستای توسعه بیمه های زندگی، بزرگترین تفاهم نامه بانک و‌بیمه تحت عنوان ” شوکا” را با بانک ‌قرض الحسنه مهرایران به امضا رساند.

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، در آیین امضای این تفاهم نامه که با حضور مدیران عامل بیمه البرز و بانک قرض الحسنه مهرایران برگزار شد، موسی رضایی، مدیرعامل بیمه البرز با اشاره به لزوم توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی هموطنان، نقش اجرای طرح های مشترک بانک و بیمه را به عنوان یکی از ابزارهای نوین مالی در پویایی اقتصاد کشور موثر دانست و گفت: طرح مشترک توسعه بیمه های زندگی با نام “شوکا” قرار است دغدغه مردم را برای تامین آتیه شان به حداقل برساند.

مدیرعامل بیمه البرز گفت: هموطنان می توانند بیمه زندگی شرکت بیمه البرز را با دریافت تسهیلات قرض الحسنه خریداری کنند و از مزایایی همچون طرح مکمل بازنشستگی با هدف تامین آتیه خود و تامین نیازهای فرزندان تا رسیدن به سن اشتغال، بهره مند شوند.

وی همچنین با تاکید بر عملکرد مثبت، توانمندی و توانگری بیمه البرز و بانک قرض الحسنه مهر ایران، منافع این همکاری را برای ذینفعان آن از جمله شبکه فروش، شعب و بیمه گزاران بیمه البرز و از طرف دیگر کارکنان و مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران چشمگیر دانست.

هوشمندسازی فرآیندهای صدور و پرداخت خسارت بیمه البرز تا پایان امسال به منظور کاهش حضور فیزیکی شهروندان برای انجام امور بیمه ای از دیگر موضوعاتی بود که مدیرعامل بیمه البرز برآن تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *