d7f

حضور فعال بیمه سرمد در نمایشگاه صنعت پخش

بیمه سرمد با پشتوانه بانک صادرات همواره در کنار صنعت پخش بوده است

تصویر روز ـ بیمه سرمد با حمایت از صنعت پخش ایران در «پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت پخش ایران»که از۱۹لغایت۲۱ اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های بین المللی منطقه آزاد کیش برگزار می شود،حضور فعال و گسترده دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سرمد،دکتر سیدمحمدمهدی‌بهشتی نژاد،مدیرعامل این شرکت،درحاشیه برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت پخش ایران با اشاره به اهمیت حمایت از بهبود وضعیت صنعت پخش در کشور گفت: ((نقش توزیع کننده در توسعه اقتصادکشور برهیچکس پوشیده نیست ویکی از مزیت های غیرقابل انکار این صنعت،《اشتغالزایی و رونق تولید》است و برای استمرار‌ آن باحمایت گسترده و حرفه ای می توان در جهت رشد و اعتلای این امر مهم گام برداشت.

مدیرعامل بیمه سرمد افزود:شرکت های بیمه با همراهی و حمایت از این صنعت،نقش موثری را در پیشبرد اهداف اقتصادی وتوسعه صنعت پخش ایفا می کنند.

وی اظهارداشت: بیمه سرمد با پشتوانه بانک صادرات ایران همواره در کنار صنعت پخش بوده وبا ارائه تسهیلات ویژه ،خود را حامی آنها می داند.

لازم به ذکراست؛ غرفه بیمه سرمد در پنجمین نمایشگاه بين المللي صنعت پخش،با معرفی ظرفیت های بیمه ای خود،پاسخگوی مراجعه کنندگان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *