6ac

بازنگری در ساختارهای بیمه سرمد

مديرعامل بيمه سرمد در سفر یک‌ گیلان با مدیر، کارکنان و نمایندگان فعال شعب رشت و بندرانزلی دیدار کرد

تصویر روز ـ مديرعامل بيمه سرمد در سفر یک‌ روزه به استان گیلان با مدیر، کارکنان و نمایندگان فعال شعب رشت و بندرانزلی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بيمه سرمد، سیدمحمدمهدی بهشتی‌نژاد در اين بازديد، با اشاره به سهامداری بانک صادرات ایران در این شرکت، گفت: سهامداری بانک صادرات ایران، برای بيمه سرمد ظرفیت بزرگی ایجاد کرده و ما باید از این ظرفیت در جهت رشد شركت بهترين بهره را ببريم و در شأن این مجموعه بزرگ اقتصادی کشور عمل كنيم.

بهشتی‌نژاد افزود: تیم مدیریتی بیمه سرمد در تلاش است که در سالجاری فرایندهای پرداخت خسارت درمانی به بیمه‌شدگان به موقع انجام شود و و با ارتقای بهره‌وری ثبت به موقع اطلاعات بیمه‌شدگان در سامانه ثبت اطلاعات و نظارت مستمر و تعامل سازنده با مراکز درمانی طرف قرارداد هم در حداقل زمان ممکن انجام شود و در این راستا برخی ساختارها بازنگری می‌شود.

وی افزود: باید نسبت به ظرفیت و جایگاه خود آگاه باشیم و تمام تلاش خود را به کار ببندیم و با عبور از چالش‌های گذشته، با انرژی مضاعف و امید دو چندان به اهداف خود دست یابیم كه البته با تدابيري كه انديشيده شده است خوشبختانه این اتفاق، به‌زودی رقم خواهد خورد.

بهشتی‌نژاد همچنین به عملکرد شعبه استان گیلان اشاره کرد و گفت: اين شعبه عملکرد خوبی دارد اما انتظار داریم که متناسب با موفقیت‌های بيمه سرمد، خود را ارتقا دهد و از ظرفیت‌های سهامداران و مشتریان حقوقی بزرگ شرکت، حداکثر استفاده را ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *