ia

همکاری بیمه البرز و شرکت العقیله سوریه

مدیرعامل بیمه البرز و مدیرعامل شرکت العقیله سوریه، توافقنامه همکاری تاسیس شرکت بیمه ای مشترک ایران و سوریه به امضا رسید

تصویر روز _ در مراسمی با حضور رییس کل بیمه مرکزی، سفیر ایران در سوریه، مدیرعامل بیمه البرز و مدیرعامل شرکت العقیله سوریه، توافقنامه همکاری تاسیس شرکت بیمه ای مشترک ایران و سوریه به امضا رسید.

به گزارش تصویر روز ، رييس كل بيمه مركزي در اين مراسم با اشاره به سفر اخير رييس جمهور كشورمان به سوريه و امضاي ١٥ سند همكاري از جمله تأسیس بانک و بیمه مشترک، گفت: روسای جمهور ایران و سوریه اراده قوی برای همکاری های اقتصادی دارند که امضای تفاهم نامه میان این دو‌ شرکت بزرگ بیمه به عنوان راهبر صنعت بیمه از نتایج آن است که می تواند گام مهمی در گسترش همکاری های اقتصادی دو‌ کشور باشد. به گزارش تیتر یک انلاین به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، رييس كل بيمه مركزي در اين مراسم با اشاره به سفر اخير رييس جمهور كشورمان به سوريه و امضاي ١٥ سند همكاري از جمله تأسیس بانک و بیمه مشترک، گفت: روسای جمهور ایران و سوریه اراده قوی برای همکاری های اقتصادی دارند که امضای تفاهم نامه میان این دو‌ شرکت بزرگ بیمه به عنوان راهبر صنعت بیمه از نتایج آن است که می تواند گام مهمی در گسترش همکاری های اقتصادی دو‌ کشور باشد.
در مراسمی با حضور رییس کل بیمه مرکزی، سفیر ایران در سوریه، مدیرعامل بیمه البرز و مدیرعامل شرکت العقیله سوریه، توافقنامه همکاری تاسیس شرکت بیمه ای مشترک ایران و سوریه به امضا رسید.

به گزارش تیتر یک انلاین به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، رییس کل بیمه مرکزی در این مراسم با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور کشورمان به سوریه و امضای ١۵ سند همکاری از جمله تأسیس بانک و بیمه مشترک، گفت: روسای جمهور ایران و سوریه اراده قوی برای همکاری های اقتصادی دارند که امضای تفاهم نامه میان این دو‌ شرکت بزرگ بیمه به عنوان راهبر صنعت بیمه از نتایج آن است که می تواند گام مهمی در گسترش همکاری های اقتصادی دو‌ کشور باشد.

مجید بهزاد پور آغاز فعالیت بیمه البرز در کشور سوریه را نویدی برای بخش خصوصی صنعت کشورمان دانست تا با آسودگی خاطر فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری خود را در این کشور آغاز کنند.

مدیرعامل بیمه البرز هم در این آیین گفت: امضای این تفاهم نامه نقطه عطف نقش آفرینی صنعت بیمه کشور در اقتصاد بین المللی است.

موسی رضایی این اقدام را خدمتی در راستای حمایت از سرمایه گذاران ایرانی در سوریه دانست که با هدف پذیرش ریسک و تحت پوشش قرار دادن فعالیت های اقتصادی ایرانیان اجرایی‌‌ می شود و تاکید کرد: بیمه البرز آمادگی دارد تیم های کارشناسی خود را در سه بخش بیمه متعارف، بیمه اتکایی و تکافل در سوریه مستقر و فعالیت خود را به زودی آغاز کند.

موسی رضایی این اقدام را خدمتی در راستای حمایت از سرمایه گذاران ایرانی در سوریه دانست که با هدف پذیرش ریسک و تحت پوشش قرار دادن فعالیت های اقتصادی ایرانیان اجرایی‌‌ می شود و تاکید کرد: بیمه البرز آمادگی دارد تیم های کارشناسی خود را در سه بخش بیمه متعارف، بیمه اتکایی و تکافل در سوریه مستقر و فعالیت خود را به زودی آغاز کند.
مدیرعامل شرکت بیمه العقیله سوریه هم ضمن‌ ابراز خرسندی از آغاز همکاری با بیمه البرز با اشاره به تاکیدات وزیر اقتصاد سوریه و وزیر راه ایران بر لزوم توسعه خدمات بیمه ای مشترک به منظور ارایه خدمت به تجار ایرانی سرمایه گذار در سوریه اظهار داشت: امضای این تفاهم نامه گام نخست توسعه روابط اقتصادی دو کشور است و امیدواریم تاسیس شرکت بیمه مشترک در آینده ای نزدیک در مناطق و کشورهای اسلامی دیگر اجرایی شود.

در پایان این مراسم قرارداد تاسیس شرکت بیمه ای مشترک ایران و سوریه به امضای مدیران عامل دو شرکت بیمه البرز و العقیله رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *