760 copy

دیدار رئیس بسیج اصناف با فعالان اقتصادی آبادان

دکتر حسن پور: همجواری آبادان با شهر بصره عراق یک فرصتی استثنایی برای توسعه تجارت با این کشور است

تصویر روز ـ رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: همجواری آبادان با شهر بصره عراق یک فرصتی استثنایی برای توسعه تجارت با این کشور است.

دکتر غلامرضا حسن پور در ادامه سفر های استانی خود با حضور در جمع فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی و اتاق اصناف آبادان اعلام کرد: خواستار رفع موانع توسعه تجارت با عراق شد.

وی ضمن تشریح برنامه های این سازمان در رفع موانع توسعه تجارت با کشور عراق از همه فعالان اقتصادی بویژه تولید کنندگان وصادر کنندگان منطقه آزاد اروند خواست در اجرای این ماموریت مهم نقش خود را ایفا نمایند.
به گفته وی آبادان دروازه صادرات ایران و یکی از مهمترین مناطق تجاری کشور با سابقه تاریخی محسوب میشود که نیازمند برنامه ریزی بلند مدت و رفع موانع فعلی در تجارت است.

رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور، همجواری آبادان با شهر بصره عراق را فرصتی استثنایی دانست که متاسفانه از این فرصت استفاده حداکثری نشده است.

در ادامه این جلسه که در اتاق بازرگانی آبادان برگزار شد، فعالان اقتصادی و مقامات محلی به تشریح نظرات و دیدگاه های خود در خصوص مسایل و مشکلات اقتصادی پرداختند.

شایان ذکر است در پایان این مراسم که علی درویشی رئیس بسیج اتاق بازرگانی ایران نیز حضور داشت ، حکم آقای زارع به عنوان مسئول بسیج اتاق بازرگانی آبادان به وی اعطا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *