35427
با ارایه خدمات پس از فروش گسترده

ایران خودرو خیال خریداران خودروهای برقی را راحت کرد

شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای ارایه خدمات مناسب به مشتریان تجهیز شده است

تصویر روز ـ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام این که با تایید کمیته مربوطه در وزارت کشور، ۱۰ هزار دستگاه تاکسی برقی با حمایت ویژه دولت برای شهرهای کشور تهیه خواهد شد، اظهار کرد: شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای ارایه خدمات مناسب به مشتریان تجهیز شده و نیروهای انسانی آموزش لازم را دریافت کرده‌اند و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
علیمردان عظیمی در دیدار با شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج، با بیان این‌که آمادگی لازم برای تامین خودروهای برقی براساس سیاست‌های وزارت صمت وجود دارد، افزود: نیازمندی شهرداری کرج برای توسعه ناوگان تاکسی‌رانی این شهر را با خودرو برقی تامین خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: به موازات تامین و واردات، خودرو برقی ری‌را در حال توسعه است که با تولید و عرضه آن، نیاز به خودرو برقی از طریق محصول داخلی تامین خواهد شد.
مهرداد کیانی، شهردار کرج نیز در این دیدار گفت: شهرداری کرج به عنوان اولین شهر به عقد قرارداد خرید اتوبوس برقی برای تامین ناوگان حمل و نقل خود اقدام کرده است و این امر هم در حوزه تاکسی برقی با مساعدت و همکاری مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و همچنین وزارت صمت و کشور برای ارایه خدمات بهتر به مردم ادامه خواهد داشت.
گفتنی است، ایران‌خودرو طبق راهبرد وزارت صمت در تولید و تامین خودرو برقی، به تامین دو مدل تاکسی از محصولات با کیفیت کشور چین اقدام کرده است که در صورت خرید توسط شهرداری کلان‌شهرها آمادگی لازم برای عرضه این تاکسی‌ها را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *