اینستاگرام

استفاده از هوش مصنوعی در اینستاگرام

اینستاگرام ظاهراً به قابلیت هوش مصنوعی برای نوشتن متن استوری‌ها مجهز می‌شود

تصویر روز ـ اینستاگرام ظاهراً به قابلیت هوش مصنوعی برای نوشتن متن استوری‌ها مجهز می‌شود.

ظاهراً متا در حال توسعه دکمه جدیدی با عنوان «Rewrite this» است که با کمک هوش مصنوعی، متن استوری‌ها را بازنویسی می‌کند.
متا ظاهراً در حال کار روی قابلیت‌های هوش مصنوعی برای اینستاگرام است. براساس گزارش‌های منتشرشده، ظاهراً غول فناوری در حال توسعه قابلیتی برای اپلیکیشن محبوب اینستاگرام است که با کمک هوش مصنوعی، متن استوری را بازنویسی می‌کند.

«الساندرو پالوزی»، مهندس معکوسی که معمولاً ویژگی‌های جدید اپلیکیشن‌ها را پیش از ارائه آنها فاش می‌کند، در شبکه اجتماعی ایکس به این ویژگی اشاره کرده است. طبق پست او، ظاهراً در آینده دکمه جدیدی با عنوان «Rewrite this» به استوری‌های اینستاگرام اضافه خواهد شد که مشخصاً متن موجود در استوری را بازنویسی می‌کند.

قابلیت هوش مصنوعی اینستاگرام

هرچند در تصویر ارائه‌شده توسط پالوزی هیچ اشاره‌ای به هوش مصنوعی نشده است، اما با توجه به اینکه شرکت‌های فناوری این روز‌ها در رقابت با یکدیگر در تلاش هستند تا ویژگی‌های هوش مصنوعی را به سرویس‌های خود اضافه کنند، می‌توان گفت که این دکمه از هوش مصنوعی کمک می‌گیرد.

در حال حاضر فقط پالوزی به این ویژگی اشاره کرده است و مشخص نیست که کاربران چه زمانی می‌توانند از دکمه جدید «Rewrite this» برای ساخت استوری‌های خود کمک بگیرند. همچنین هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که عملکرد این دکمه چگونه خواهد بود.

متا در چند وقت گذشته مشغول توسعه قابلیت‌های دیگری برای اینستاگرام بوده است. یکی از این قابلیت‌ها ظاهراً Blend نام دارد که یک فید خصوصی ریلز برای شما و کاربر دیگر ایجاد می‌کند و براساس علایق مشترک، ویدیو‌هایی برای شما دو نفر به نمایش می‌گذارد. درباره این پلتفرم، اخیراً گزارش قابل توجه دیگری منتشر شده بود که نشان می‌دهد اینستاگرام در مقایسه با یوتوب درآمد تبلیغاتی بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *