• نمی گذاریم تولید ملی قربانی منافع سودجویان شود

  تصویر روز: رییس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: این سازمان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری موظف به حمایت و حراست از بنگاه های اقتصادی است.
  به گزارش تصویر روز دکترغلامرضا حسن پور در بازدید از کارخانه تولید پارچه مبلی «جهان اروم ُایاز» ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور  پشتیبانی و خدا قوت به مدیران وکارگران و همچنین دیدار و گفت و گو با این عزیزان از بزرگترین کارخانه تولید پارچه مبلی درشهرک صنعتی قرچک استان تهران بازدید داشتیم . به گفته وی طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بازدید از مراکز تولیدی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
  وی افزود: کارخانه تولیدی «جهان اروم ُایاز» یکی از افتخارات تولید ملی است که توانسته با تولید کیفی و متنوع خود ضمن بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در این شرایط سخت و نفس گیر ، بخش عمده پارچه های رومبلی کشور را تامین نماید.
  عضوهیات عالی نظارت برسازمان های صنفی افزود: این شرکت با همکاری سایر واحدهای تولیدی ، کشور را از واردات این محصول بی نیاز و برای حدود ۸۰۰ نفر از جوانان این منطقه ایجاد اشتغال کرده است.
  رییس بسیج اصناف کشور اظهارداشت: این مرکز و سایر واحدهای تولیدی حکم سنگرهای مقدم جنگ اقتصادی را دارند که بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی موظف به حراست از این سنگرها است.
  وی تاکید کرد: یکی از خطراتی که همواره در کمین تولیداست،واردات بی رویه است که به توفیق الهی با استفاده از تمام ظرفیت ها ،جلوی این کارگرفته خواهدشد و نخواهیم گذاشت تولید ملی قربانی واردات بی رویه و منافع سودجویان و دلالان شود.
  دکتر حسن پور افزود: باید برای کاهش هزینه های تولید تلاش کرد و ضمن جلوگیری از انحصار همچنین قطع دست دلالان، محصول نهایی را ارزان تر به دست مصرف کننده رساند تا جهش تولید در معیشت مردم نمایان شود.
  وی در ادامه این بازدید افزود: با کمک واحدهای بزرگ به روش برون سپاری می توان کارگاههای کوچک و خانگی را نیز تقویت کرد که یکی از موفقیت های شرکت «ُایاز» استفاده از همین روش است.
  نماینده وزارت صمت در اتاق بازرگانی در ادامه تاکید کرد: به منظور معرفی هر چه بهتر واحد های تولیدی موفق کشور از جمله « جهان اروم ایاز» باید با برگزاری برنامه های بازدید و تورهای خبری ، توانمندی های داخلی و همت بلند جوانان این مرز و بوم را به مردم معرفی کرد.
  دکتر حسن پور در پایان به سابقه عهد شکنی شرکت های خارجی در همکاری با تولید کنندگان ایرانی اشاره کرد و گفت: درسالهای اخیر که کشور تحت تحریم ظالمانه بود،تولیدکنندگان و سرمایه گذاران داخلی در امر تولید به داد دولت رسیدند. لذا انتظار داریم دولت نیزضمن قدرشناسی از این عزیزان، زحمات آنها را فراموش نکرده و درب واردات بی رویه را به روی اجناس خارجی به هیچ عنوان باز نکند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *