• واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی عملی نیست

  تصویر روز: رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین در برنامه نمودار رادیو ایران تاکید کرد : واکسیناسیون بین دولتها رایج است نه بخش خصوصی.

  به گزارش شبکه رادیویی ایران؛ مجیدرضا حریری رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین در برنامه نمودار رادیو ایران درباره خبر واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی گفت : واردات توسط بخش خصوصی عملی نیست و این کار مانند واردات گندم و کنجاله می شود.

  وی در ادامه افزود : سازمان بهداشت جهانی از مدیریت واحد واکسیناسیون در دنیا صحبت می کند چون در غیر این صورت نمی توانیم با این همه گیری مبارزه کنیم.

  حریری در ادامه با بیان اینکه دولت طی یک سال و نیم از همه گیری کرونا، حالا در حوزه اقتصادی این حوزه از بخش خصوصی مایه می گذارد، تصریح کرد : دولت در همه امور دخالت می کند و این موضوع در دنیا مرسوم نیست.

  رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین با تاکید بر اینکه دولت باید برای مردم واکسن تهیه کند، گفت : واردات توسط بخش خصوصی عملی نیست و واکسیناسیون بین دولتها رایج است نه بخش خصوصی.

  برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰:۲۰ از رادیو ایران پخش می شود. برنامه «نمودار» امروز 29 فروردین به تهیه کنندگی عاطفه بنایی، اجرای حامد نجم الهدی و با حضور حمید طلیمی کارشناس اقتصادی برنامه برگزار شد.

   

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *