a42
در سال ۱۴۰۳

دومین کنگره ۱۱ هزار شهید اصناف و بازار برگزار می شود

دومین کنگره ۱۱ هزار شهید اصناف و بازار کشور سال آینده برگزار می شود

تصویر روز ـ رئیس سازمان بسیج اصناف ، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اعلام کرد: دومین کنگره ۱۱ هزار شهید اصناف و بازار کشور سال آینده برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بسیج اصناف کشور دکتر غلامرضا حسن پور با بیان این مطلب در نشست شورای عالی بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور اظهارداشت: اصناف و بازاریان از اولین گروه هایی بودند که به دعوت امام راحل در طول نهضت لبیک گفتند. آنان همچنین نقش بسیار مهمی دوران دفاع مقدس و پس از آن ایفا کردند.

وی افزود: برگزاری این کنگره به معرفی هرچه بهتر شهدای برجسته اصناف و بازار و احیای نام آنان در جامعه به ویژه در بین جوانان کمک شایانی خواهد کرد.
وی گفت: در اولین کنگره اصناف و بازار که در سال ۱۳۹۳ برگزار شد در بخش تولید محتوا 50 عنوان کتاب و حدود هزار دقیقه مستند در وصف سبک زندگی شهدا منتشر شد.
دکتر حسن پور تصریح کرد: تلاش می کنیم در دومین کنگره ۱۱ هزار شهید اصناف و بازار کشور از تمام ظرفیت های رسانه ای برای ارایه هر چه بهتر مطالب و دستاورد های این همایش در جامعه استفاده نمائیم.

در ادامه علی درویشی رئیس بسیج اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: جلسه مشترک بسیج تجار با رئیس اتاق بازرگانی ایران برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه راه‌اندازی بسیج در اتاق‌های بازرگانی به رفع موانع بخش خصوصی کمک می‌کند افزود: باید توانایی‌ها و ظرفیت‌های استان ها در بخش مختلف شناسایی و موانع آنها را برای افزایش تولید و صادرات برطرف کنیم.
علی درویشی در پایان افزود: به منظور ارایه خدمات مطلوب به فعالان اقتصادی، عملکرد روسای بسیج اتاق های بازرگانی بصورت مستمر بررسی و رصد می شود.
شایان ذکر است در این نشست اعضای شورای عالی بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور به ارایه نظرات و دید گاه های خود در خصوص مسایل اقتصادی کشور پرداخته و برای رفع برخی از این مشکلات راهکار های خود را ارایه دادند.

 

120

d54

b6a26

b735c8

c95

c176

7b6

b1b7711c a5ee 49e8 9e4f 6ffa398b8ca6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *