قرارداد بوئینگ با ایران ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا ایجاد می‌کند

تصویر روز: نماینده دموکرات مجلس آمریکا ضمن انتقاد از مخالفان قرارداد بوئینگ با ایران اعلام کرد: این قرارداد چندین میلیارد دلاری به ایجاد ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا منجر خواهد شد.

به گزارش شبکه خبر، به نقل از ویکلی استاندارد، نماینده دمکرات مجلس آمریکا ضمن انتقاد از مخالفان قرارداد چندین میلیارد دلاری بوئینگ با ایران خواستار گسترش مبادلات تجاری با ایران شد.

ارل بلومنوور،نماینده اورگان در کنگره آمریکا، صف کشیدن مخالفان در برابر فروش هواپیما از سوی شرکت بوئینگ به ایران را بسیار وحشتناک توصیف کرد و گفت: این قرارداد طی ۱۰ سال آینده ۱۰۰ هزار شغل در آمریکا ایجاد خواهد کرد.

او در سخنان خود به فرصت های قابل توجه اقتصادی در همکاری با ایران اشاره کرد و خواستار گسترش همکاری های اقتصادی با ایران شد. این نماینده درادامه گفت: ما شاهد هستیم که به زودی در ایران انتخابات برگزار خواهد شد و این سیگنال مثبتی برای ما محسوب می شود و نشانه تغییر است.

اوتأکید کرد: آمریکا در سیاست خود برای بهبود روابط با کوبا نیز دیر اقدام کرد. تونی ورستاندیگ، جانشین مدیر کل موسسه صلح خاورمیانه دنیل ابراهام، نیز بر تأثیرات اقتصادی همکاری با ایران بر اقتصاد آمریکا صحه گذاشت.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    5 + 15 =