استقرار واحدهای سیار بیمه دانا در حرم مطهر

تصویر روز: شرکت بیمه دانا با استقرار واحدهای سیار پرداخت خسارت در حرم مطهر حضرت امام خمینی{ره} آماده پرداخت هرگونه خسارت احتمالی به زائران زیان دیده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، این شرکت در آستانه بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی{ره}، کلیه زائران این مراسم را تحت پوشش بیمه های عمر، حوادث و مسوولیت قرار داده است .
طبق قرارداد منعقد شده، زائران حرم مطهر از طریق کنسرسیوم شرکت های بیمه دانا، ایران، آسیا و البرز به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۱۰ خرداد تا ۲۰ خرداد ماه جاری تحت پوشش خدمات بیمه ای قرار دارند .
بر اساس این گزارش، در پوشش بیمه عمر خطر فوت به علت بیماری به میزان حداکثر ۱۱۰ میلیون ریال برای هر نفر، در بیمه حوادث خطرات فوت و نقص عضو کلی و جزئی دائم به میزان ۲۴۰ میلیون ریال برای هر نفر و در بیمه مسوولیت در صورت احراز مسوولیت توسط مراجع ذیصلاح، حداکثر تعهد برای فوت و نقص عضو کلی و جزئی دائم برای هر نفر به میزان دیه قانونی و حداکثر تعهد جبران هزینه های پزشکی ناشی از حوادث مشمول بیمه برای هر نفر ۲۸ میلیون ریال است .

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    یازده + چهار =