اهداء بیمه مکمل طلایی درمان بیمارستان نیکان به کیمیا علیزاده

تصویر روز: بیمارستان نیکان آمادگی همه جانبه خود را جهت تامین کلیه هزینه های درمانی و بازتوانی خانم  «کیمیا علیزاده»  اعلام کرد.

دکتر سیروس تابش مدیر عامل بیمارستان نیکان با اعلام این خبر افزود: یکی از مسئولیت های اجتماعی بیمارستان نیکان حمایت از ورزشکاران، نخبگان و هنرمندانی است که در تاریخ ایران عزیزمان افتخار آفرینی نمودند. لذا بدینوسیله اعلام میدارم خانم کیمیا علیزاده –اولین بانوی مدال آور تاریخ المپیک ایران عضو افتخاری بیمارستان نیکان بوده و بیمه مکمل طلایی درمان که مشتمل بر تامین کلیه هزینه های درمانی و بازتوانی  وی میباشد، از سوی بیمارستان به وی اهدا می گردد.

alizadeh

دکتر تابش همچنین از کلیه صاحبین صنایع و سازمان های ارائه دهنده خدمات اجتماعی و درمانی دعوت کرد تا به منظور گرامیداشت دستاوردهای ارزشمند نخبگان و ورزشکاران و هنرمندان که منجر به دریافت تندیس، مدال و یا جایزه بین المللی می گردد، خدمات و یا محصولات خود را به صورت افتخاری به آنان اهدا نمایند تا بتوانیم با همبستگی ملی، بستر مناسبی جهت شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای جوانان ایرانی مهیا سازیم .

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    12 − 10 =