افتتاح پروژه های عمرانی در سمنان


تصویر روز : مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه با حضور دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت برای افتتاح چند پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر به استان سمنان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت در جریان این سفر که همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت آیین افتتاح سامانه “دادور” طی مراسمی برگزار شد .

دادور که تاکنون در ۱۲ استان کشور پیاده سازی شده سامانه ای یکپارچه برای دریافت ، انعکاس ، پیگیری و رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوزهای کسب و کار می باشد که بصورت پایلوت در استان سمنان رونمایی و به بهره برداری رسید.

این سامانه که یکی از ۴ سامانه مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور می باشد نامزد ۵ پروژه برتر جهانی جامعه اطلاعاتی است و اهدافی همچون ایجاد هماهنگی بین دستگاههای اجرایی برای صدور مجوزهای کسب و کار، نظارت بر پاسخگویی و پایش عملکرد دستگاههای اجرایی و ارائه گزارش های ادواری پیرامون کسب و کار در کشور را دنبال می نماید.

دکتر کرباسیان وزیر امور اقتصاد و دارایی و دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت در حاشیه این مراسم به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در گلزار شهدای سمنان به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کردند. مطابق برنامه زمانبندی ، در جریان این سفر همچنین تعدادی دیگر از پروژه های عمرانی دولت در این استان افتتاح و به بهره برداری رسیدکه از آن جمله می توان به افتتاح ساختمان جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و افتتاح خط تولید مینی بوس در شرکت عقاب افشان(اسکانیا) اشاره نمود. شرکت در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های وزیر اقتصاد و هیات همراه در سفر به استان سمنان بود.

  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *