کمربند لاغری سامسونگ در راه است

تصویر روز: سامسونگ در نمایشگاه CES سال گذشته از یک کمربند هوشمند رونمایی کرد.

کمربندی که به عنوان یک گجت هوشمند می‌توانست اطلاعات مختلفی از کاربران به‌دست بیاورد. امروز مشخص شد سامسونگ قصد دارد این محصول را راهی بازار کند؛ اما برای تولید آن نیاز به سرمایه‌گذاری خارجی دارد. این شرکت تصمیم گرفته که سرمایه‌ی ساخت چنین محصولی را با کمک‌های مردمی از طریق سایت Kickstarter به دست بیاورد.

سامسونگ قیمت این کمربند را ۱۱۹ دلار اعلام کرده؛ اما گفته اگر علاقه‌مندان به این محصول زودتر در پروژه‌ی ساخت آن سرمایه‌گذاری کنند، می‌توانند این محصول را با قیمت ۶۹ یا ۹۹ دلار خریداری کنند.

به گزارش مجله دیجی کالا کمربند هوشمند سامسونگ دقیقا مانند یک کمربند معمولی کار می‌کند؛ اما متوجه نوع خوراکی‌ کاربران، مقدار مسیر طی شده در طول روز و میزان انرژی مصرف شده‌ی کاربران می‌شود. اگر این محصول بتواند منابع مالی مورد نیاز خودش را به دست بیاورد، سامسونگ آن را تا قبل از سال ۲۰۱۷ راهی بازار خواهد کرد و می‌توانید در سال آینده‌ی میلادی با استفاده از این کمربند، به سلامتی خودتان کمک کنید.

It's only fair to share...Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on FacebookPrint this pageEmail this to someone
  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    13 − دو =