پذیرش روزانه ۷۵۰۰ نفر در بیمارستان میلاد

تصویر روز: مدیر بیمارستان تأمین اجتماعی میلاد تهران گفت: حدود ٩۵ درصد بیماران مراجعه کننده به این بیمارستان دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند؛ اما مراجعه همه افراد برای پذیرش در بیمارستان میلاد آزاد است.
محمود پیری در جریان بازدید هیأتی از کارشناسان سوئیسی و نروژی از بیمارستان میلاد و در پاسخ به سوالات آنها افزود: بیمارستان میلاد در راس هرم درمانی سازمان تأمین اجتماعی قرار دارد و بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند از خدمات رایگان آن استفاده کنند.

وی با اشاره به پذیرش روزانه حدود ٧۵٠٠ نفر در بیمارستان میلاد گفت: حدود ٧٠٠ پزشک متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف با بیمارستان میلاد همکاری دارند.

پیری، میلاد را بیمارستان درمانی و فوق‌تخصصی عنوان کرد و اظهار داشت: بیماران کشورهای آذربایجان، ترکمنستان، عراق، کویت و امارات نیز به این بیمارستان مراجعه کرده و مورد مداوا قرار می گیرند.

مدیر بیمارستان میلاد در خصوص افغانی های مقیم ایران نیز گفت: این افراد در صورتی که دارای دفترچه بیمه تامین اجتماعی باشند، مانند سایر بیمه شدگان این سازمان پذیرش می شوند و حتی داروهای آنان نیز رایگان است اما اگر فاقد دفترچه بیمه تامین اجتماعی باشند با تعرفه های ابلاغی وزارت بهداشت پذیرش می شوند.

یکی از اعضای هیات سوئیسی و نروژی در سخنانی تأکید کرد: بیمارستان میلاد با این تعداد تخت و امکانات بزرگترین بیمارستان خاورمیانه است.

  • arvandguarantee
  • پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *