• New title for a=>html, img=>alt
 • دولت حمایت نکند بازار منطقه را از دست می دهیم

  تصویر روز: عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: امروز در کشور موضوع جنگ اقتصادی مطرح است و درصورتی که دولت حمایت لازم را از فعالان اقتصادی و بازرگانان نداشته باشد ، بزودی بازار اقتصادی منطقه را از دست خواهیم داد.

  به گزارش تصویر روز سید احمد حسینی اقتصاددان با اعلام این مطلب افزود : ابتکار رهبرمعظم انقلاب در تشکیل اتاق جنگ اقتصادی برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم در نوع خود بدیع و خلاقانه است و لازم است تا با انسجام هر چه بیشتر پیروز میدان باشیم.
  عضو هییت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت : در شرایط کنونی حمایت از بازرگانان و فعالان اقتصادی معتبر و معتقد به نظام در جامعه ضروری است. این در حالیست که حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان حجم نقدینگی در جامعه است، بنابراین حتی اگر کشور با التهابات ارزی مواجه نباشد، باید مدیریت نقدینگی و حمایت های ویژه از فعالان اقتصادی که صادرات و واردات انجام میدهند در کشور اتفاق بیفتد، لذا باید از سرمایه‌گذاری‌ها و توان عملیاتی این افراد در افزایش صادرات و بهبود کسب و کار حمایت‌های کامل صورت گیرد.
  حسینی خاطرنشان کرد: با اجرای اصل ۴۴ و کاهش حضور دولت دربخش خصوصی می توان گام موثری در تقویت بازار اقتصادی منطقه برداشت .

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × 4 =