فروش بلیت قطارهای رجا از ۲۰ شهریور

تصویر روز: فروش بلیت قطارهای رجا برای دوره ۱۱ تا ۳۰ مهر، از ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۲۰ شهریور ماه آغاز می شود.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: فروش بلیت قطارهای مسافری همه محورها به صورت همزمان از همه کانال های فروش شرکت رجا از ساعت ۱۰ صبح همین تاریخ انجام می‌شود.

بعد از روش های مختلف فروش بلیت قطارهای رجا از جمله اینترنتی، اپلیکیشنی، تلفنی از طریق سامانه ۱۵۳۹، نمایندگی های مجاز سراسر کشور، این شرکت اخیراً فروش بلیت از طریق “ربات” تلگرام و اپلیکیشن “آپ” را به کانال های فروش خود اضافه کرده است.

هموطنان می توانند با ثبت نشانی RajaTicketBot@ در تلگرام خود، عضو این ربات تلگرام شوند و برای تهیه بلیت قطارهای رجا اقدام کنند.

متقاضیان جدید عضویت در سامانه “آپ” نیز با ارسال عدد یک با پیامک به شماره ۲۰۰۰۷۳۳ و نصب برنامه “آپ” در گوشی های تلفن همراه خود می توانند در کنار سایر اعضای فعلی این نرم افزار با انتخاب گزینه خرید بلیت قطار اقدام به تهیه بلیت کنند.

شرکت رجا به منظور اطلاع رسانی تخفیف های دوره ای و لحظه ای بلیت قطارهای خود، چندی پیش کانال تلگرامی “سفر ارزان” safararzan1539@ را نیز راه اندازی کرد.

هموطنان گرامی برای اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و … می‌توانند به صورت شبانه‌روزی از سراسر کشور با سامانه‌ ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق شماره تلفن‌ ۱۵۳۹ تماس بگیرند یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی: www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک ۳۰۰۰۱۳۹ شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    هفده + 2 =