• New title for a=>html, img=>alt
 • خرید و فروش دلار توسط مردم نوعی خود زنی است

  تصویر روز: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید مردم باید بدانند با ورود به بازار ارز به نوعی خود زنی می کنند و کاهش ارزش پول ملی را رقم می زنند.

  عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خانه ملت، در واکنش به صحبت های وزیر کشور مبنی بر اینکه باید واقعیت شرایط اقتصادی به مردم گفته شود، گفت: همه جا رسم است که وضعیت اقتصادی کشور را با مردم در میان بگذارند و بگویند الان درآمد کشور چه میزان است و هزینه کشور داری چه مقدار است و دولت چه تصمیماتی برای اتفاقات در آینده دارد.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس ادامه داد: انتظار می رود که به مردم گفته شود برای پرداخت یارانه ها چه مشکلاتی وجود دارد و گفته شود زمانی که درآمد کشور مناسب است امکان در نظر گرفتن هزینه های غیر ضرور در سبد خانوار هست اما وقتی با کمبود درآمد مواجه هستیم دیگر نمی توان هزینه سفرها را تامین کرد.

  نماینده مردم آمل در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط کشور به گونه است که مردم باید در جریان امور قرار گیرند، بیان داشت: در مسائل ارزی اتفاقاتی رخ داد که ضربه سنگینی به پول ملی زده شد و اگر دستگیری دلالان همان زمان صورت می گرفت شاهد افزایش نرخ دلار تا ۲۰ هزار تومان نمی بودیم.

  دلالان ۳ میلیارد دلار گردش مالی داشته اند

  وی با اشاره به میزان گردش مالی دلالان در این مدت، گفت: دراین مدت کمتر از ۳ میلیارد دلار گردش مالی همراه با سود آن کاری کرد که نرخ دلار از ۳ هزار و ۸۰۰ تومان به ۱۹ هزار تومان برسد و ارزش پول ملی به اینجا کشیده شود.

  یوسفیان ملا در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه باید مردم بدانند خرید و فروش دلار به کاهش پول ملی خودشان منجر می شود، بیان داشت: خرید و فروش دلار توسط مردم نوعی خود زنی است و مردم باید از این اتفاق مطلع شوند، از سوی دیگر مردم اگر آگاهی داشته باشند هرگز به حرف ترامپ از آن سوی اقیانوس آرام ناگهان دست به تبدیل سرمایه های شان نمی زنند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  5 × دو =